BODRUM MASTERS REGATTA için bilgilendirme:

Yorum Bırakın

BODRUM MASTERS REGATTA için bilgilendirme:
B1) Cumartesi ve Pazar günleri öğle saatlerinde yarışmacılara ücretsiz olarak kumanya verilecektir.
B2) Yarışlar süresince iskele yakınında açılacak olan standımızdan yarışmacılara ücretsiz su ve çay servisi yapılacaktır.
B3) Yarışları takip edebilmek için seyircileri taşıyacak gezi tekneleri hazır edilecektir.


B4) Hava durumu izin verirse Pazar günü DRONE çekimleri yapılacaktır.
B5) Cumartesi akşamı Tesiste Mangal Partisi yapılacaktır.
B6) Yarışmalarda ilk üç teknenin sporcularına fotoğraftaki Madalyalar verilecektir. Madalyalar Altın, Gümüş, Bronz renklerinde, 4 cm çapında, beyaz Damla Silikon üzerine yazılı olarak imal edilmiştir.


B7) Yarışlarda ilk üç sırayı alan teknelere Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Öğrencileri tarafından yapılmış fotoğrafta örnekleri görülen seramik Anı Tabletleri takdim edilecektir.


B8) Yarışlara katılan tüm sporculara Fotoğrafta görüldüğü gibi birer adet anı Polo Shirt hediye edilecektir.


B9) Yarışlara katılan tüm sporculara Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Öğrencileri tarafından yapılmış Bodrum temalı birer küçük seramik obje hediye edilecektir.


B10) Yarışmalara katılan tüm sporculara fotoğrafta görüldüğü gibi Bursa’da özel olarak imal edilmiş birer adet nakışlı havlu hediye edilecektir.


B11) Yarışlar Bodrum’un yerel TV kanalı Kent TV tarafından takip edilecektir.
B12) Yarışlara yerel medya ve ulusal medya ile kulübümüzde kürek çekmiş olan köşe yazarları davet edilecektir. Yazılı ve Görsel Basının yarışları takibini sağlamak için özel bir tekne hazır edilecektir.
B13) Etkinlik Ekim Ayı içinde gerçekleştirdiğimiz “Kürekle Mavi Tur” etkinliğinde olduğu gibi sosyal Medya kanalları üzerinden bütün dünyaya servis edilecektir.
B14) Yarışlar süresince doğabilecek tekne arızalarının tamirinde destek olmak için İstanbul’dan İsmail Tokdoğanlar usta, gerekli tüm yedek malzemeleri ile iskelede olacak.
B15) Yarışlar süresince doğabilecek bir sağlık sorunu ihtimaline karşılık Acıbadem Bodrum Hastanesinin özel bir Ambulansı iki sağlık görevlisi ile hazır bekliyor olacak.
B16) Yarışlar süresince açık denizde doğabilecek bir sağlık sorununa karşılık Bodrum Deniz Ambulansı Bitez koyunda hazır bekletilecektir.

Yorum Bırakın