BODRUM HALİKARNAS KÜREK TAKIMI SEZONU AÇTI

Yorum Bırakın

Bodrum Halikarnas Kürek Takımı 1 Haziran 2018 Cuma günü Gümbet-ISIS Hotel Halikarnas Salonunda yaptığı toplantı ile sezonu açtı.

Toplantıya hem eski hem de yeni amatör kürek severler katıldı. 7’den 70’e herkesin kürek çekebildiği Deniz Küreği tekneleri ile yapılacak antrenmanlara ilgi büyüktü.

Kulüp Başkanı Celal Gürsoy açılış konuşmasında çok değerli destekleri için Belediye Başkanı Sn. Mehmet Kocadon’a, RIXOS Premium Bodrum Oteli Genel Müdürü Sn. Mehmet Tulunay’a, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Sn. Mahmut Kocadon’a, Bodrum Deniz Ticaret Odası Başkanı Sn. Orhan Dinç’e, Bodrum Sağlık Vakfı Yönetm Kurulu adına Sn. Engin Kaplan’a ve Bodrum Belediyesi Proje Sorumlusu Sn. Ilgın Yüksel’e teşekkür etti.

Önümüzdeki hafta Bitez Koyunda başlayacak olan antrenmanlar için son hazırlıklar yapılırken kulübün yeni antrenörü eski milli kürekçi ve 3. Derece antrenör lisansı sahibi Ertuğrul Ateş sporculara tanıtıldı.

Celal Gürsoy, haftanın her günü sabah 06.00’da antrenmanlara başlayarak kürek sporunu daha geniş bir kitleye sevdirmek için tüm gücüyle çalışmaya hazır olduklarını açıkladı.

Yorum Bırakın