KÜREKLE GEÇEN ELLİ ALTI YIL…

3 Yorumlar

KÜREKLE GEÇEN ELLİ ALTI YIL…
2022, Kasım 27 Pazar günü Bodrum Halikarnas Kürek Kulübü olarak Bitez Koyunda düzenlediğimiz 2. Bodrum Uluslararası Masters Regatta kürek yarışlarının Madalya Töreni sırasında takım arkadaşlarım bana bir sürpriz yaptılar.


Çok ince düşünülmüş ve anlam taşıyan bir fotoğrafla süslenmiş hediyeyi alırken aklımdan binbir düşünce geçti ama o anda hiç birini düzgün bir cümle ile ifade edemedim.


Kürek lisansımın çıktığı günden bu güne kadar geçen elli altı yıl anılarla o kadar dolu ki, bir tanesini öne çıkartmak diğerlerine haksızlık olur.
Bodrum’da kürek sporunu 2017 yılında Milta Marinada başlattığım ve 2018’den beri Bitez’de devam ettirdiğim süre içinde hobi kürekçiliğine karşı oluşan inanılmaz ilgi doğru bir iş yaptığımızın en açık göstergesi..
Hayatımın önemli bir parçası olmuş sevdiğim bir işi yaparken bir de hatırlanmak ve sayıldığını hissetmek de çok güzel bir duygu.
Halikarnaslı kürekçi arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum, kürekçilik ve antrenörlük hayatımda aldığım en güzel ve anlamlı ödüllerden birini çalışma masamın üstünde hak ettiği bir yere yerleştirdim. Her baktığımda gözümün önüne bir başka anı geliyor.
Yola devam, durmak yok.
“KÜREKTE HALİKARNASTA SEVDİKLERİMİZLE BULUŞALIM”

3 Yorum (Yorum Bırakın)

 1. Semih serdar kurtulus
  Ara 03, 2022 @ 14:10:36

  Tebrikler hocam…türk sporu sizinle ne kadar gurur duysa azdır…sevgiler..

  Yanıtla

 2. Nihal Tanrıverdi
  Ara 03, 2022 @ 15:51:35

  Sevgili Hocam, yapmış olduğunuz şey o kadar değerli ki, hem Bodrum hem de burada yaşayanlar için, hayatımıza renk kattınız, yaşım biraz daha genç olsaydı bunu hobi olmakta öte başka bir boyuta taşımak isterdim. Size çok teşekkür ediyor, sağlıkla ve kürekçilerinizle geçireceğiniz nice güzel yıllar diliyorum.❤️ Kürekte buluşalım

  Yanıtla

 3. mehmet ayata
  Ara 04, 2022 @ 00:37:32

  Celal cim,bu sporda geçirmiş olduğun ellialtıncı yılını kutlar sağlıklar dilerim nice yıllara

  Yanıtla

Yorum Bırakın